Pokud bude Bleskovka tak pište do komentářů.
ÚVOD

Červen 2009

Král Popu Michael Jackson zemřel

26. června 2009 v 21:34 | Adam Panský
Náhlá smrt krále popu Michaela Jacksona spustila vlnu otázek po příčinách konce výjimečného hudebního talentu a společenského podivína. Jacksonovi podle losangelské kliniky UCLA selhalo srdce. Se závěry se čeká na čtvrteční na pitvu. Vzhledem k letité umělecké pauze zpěváka a avizovanému velkému comebacku je bez pochyby, že byl velký muž křehké postavy pod obrovským tlakem.

Dnes 17:25 - Los Angeles
Výsledky pitvy by měly být známy před čtvrteční půlnocí SELČ. Úřady ale varují, že může trvat týdny, než bude zcela známa příčina zpěvákovy smrti, protože bude pravděpodobně nutné čekat na výsledky toxikologických testů, uvedla ČTK. Ty určí, zda Jackson neměl v těle drogy, alkohol nebo léky, kterých podle stanice CNN bral značné množství. Podle serveru Tmz dostával zpěvák denně injekci s analgetikem demerol.

Jacksona v posledních letech trápily dluhy a letos se měl proto triumfálně vrátit na pódia. Na turné se pilně připravoval poslední měsíce v Los Angeles poté, co v březnu prošel komplexními lékařskými vyšetřeními. Počátkem června ale přiznal, že se na delší sérii koncertů necítí fit. Uvedl, že plánoval deset show a nikoliv 50, které mu zajistili jeho agenti. Téměř 180 centrimetrů vysoký král popu v posledních dnech vážil 56 kilogramů
Zdroj:Novinky.cz
Scary maze game:Zapněte zvuk

22. června 2009 v 20:49 | Adam Panský


COOL

Tony Hawk : McTwist

21. června 2009 v 21:03 | Adam Panský

Lolz

11. června 2009 v 20:56 | Adam Panský
http://icanhascheezburger.files.wordpress.com/2007/12/funny-pictures-lol-squid.jpg